טאריקה
grayרפואה איור-וודית/ייעוץ ומדיתראפיה

כולנו רוצים להיות בריאים מאושרים ומסופקים. אז מה בעצם מונע מאיתנו לחיות ככה? תחושת
ה" well being" בגוף ובמיינד, היא תוצר של הצורה בה אנחנו מנהלים את חיינו. ברמת המיינד-  אנחנו מתקשים להשתחרר מדפוסים, אמונות שונות על עצמינו ואחרים ומחשבות שגורמות לנו למצוא את עצמינו שוב ושוב באותם מצבים מטרידים ולחוות חוסר סיפוק תמידי

ברמת הגוף- קצב החיים בעולם המערבי לא מאפשר לנו להרגיש שאנחנו באמת דואגים ומטפלים כראוי בגוף שלנו כמו שהיינו רוצים, דבר שמביא לבעיות בריאותיות, חוסר אנרגיה ותחושת חוסר נוחות בגוף
.
השילוב של אורח חיים נכון, המותאם לכל אדם לפי טבעו וסגנון חייו בצורה ייחודית, יד ביד עם עבודה עצמית וחיבור אל מקורות העוצמה של תת המודע מאפשר את רגע התפנית.
מתוך הבנה מלאה שלצרכי הגוף והרוח, אנו יכולים לקחת אחריות, להגשים את עצמינו בכל הרבדים בקלות ובטבעיות, בזרימה מתמדת עם הטבע, בריאים ומלאי אנרגיה!


טיפולים פרטיים בקליניקה נעימה ונגישה ברמת גן. סדנאות על פי פרסומים. האפשרויות  שלפניכם:


אושו מדיתראפייה
כולנו מכירים את דפוסי ההתנהגות של עצמינו, את הנטייה שלנו לחזור על אותם הרגלים, למצוא את עצמינו באותם מצבים שוב ושוב. הזמן חולף, אנשים משתנים אבל אנחנו עדיין מוצאים את עצמינו באותו דפוס, מתקשים להשתחרר מאמונות מסוימות על עצמינו ובכלל. מוכר?
במפגשי מדיתראפיה, או כמו שאושו קורא לזה- דה-היפנוזה, על ידי שימוש במקורות של תת המודע, נזהה את הדפוסים ואת הרווח המשני שבהם, נשחרר אותם, נעצים את המודעות ונביא רגיעה וקלילות לחיי היום יום.

איזון גוף-תודעה
התראפיה המדיטטיבית האחרונה שניתנה על ידי אושו. מדיטציה מודרכת (באופן פרטי או בקבוצות) להתחברות מחדש אל הגוף. אנו יוצאים מנקודת הנחה שכל "בעיה" בגוף מופיעה מתוך כוונה טובה של תת המודע. תת המודע מנסה לשמור עלינו, להשיג משהו עבורנו ובגלל טעות בהבנה הוא ממשיך ונותן את התופעה הזו בגוף.
בפגישות אלו נלמד לחזור ולהתחבר אל הגוף, להשיב את הדיאלוג עם תת המודע על מנת שנוכל לחזור ולהיות בריאים ומאושרים.
"

קוצ'ינג" איור וודי
קביעת יעדים בריאותיים, אבחון ה"טבע המולד" והדרכה לאורח החיים (תזונה, פעילות גופנית,ניקוי יומי ועונתי, מדיטציה, שינה, צמחי מרפא, יוגה, טיפולים ועוד) המתאים לסוג הטיפוס תוך הבנה עמוקה של צרכי הגוף והרוח והכרות עם "נקודות החולשה" שלנו ומה לעשות איתן...
PPP- Perfect Pregnancy Program- תוכנית ההריון המושלם:
לכל אלו בינינו המעוניינים להביא את חוכמת האיור וודה והמודעות למען הדורות הבאים! הריון מודע ומתוכנן הוא ערובה לבריאותו הגופנית והנפשית של הילד. האיור וודה רואה את ההכנה לקראת הריון כשלב חשוב לא פחות מההיריון עצמו. בתוכנית זו מקבלים ההורים הדרכה, טיפול וליווי צמוד משלב תכנון ההיריון, במהלך ההיריון, לקראת הלידה ואחריה, כולל ייעוץ וטיפול באם ובתינוק על פי תורת האיור וודה(מסאג', יוגה וכו)

טאריקה:

מטפלת גוף- מיינד ורפואה איור-וודית בקליניקה פרטית ברמת גן.
משלבת בטיפולה גישות מודרניות, יחד עם ראייה איור וודית מסורתית הוליסטית של טיפול בגוף ובתודעה.
בעשר השנים האחרונות הוכשרה ברוקחות קונבנציונאלית (בוגרת ביה"ס לרפואה "הדסה עין-כרם"), ברפואה איור-וודית (בוגרת Pune University ,פונה, הודו), באושו מדיתראפי (תראפייה במדיטציה ודמיון מודרך) ו אושו NLP מטעם המולטיברסיטי,אושו אשראם, פונה.
שנים מספר בהן חיה ועבדה באושו אשראם, פונה, למדה ומתרגלת בודהיזם טיבטי,תרמו להוספת מימד המדיטציה ואימון התודעה לשיטת הטיפול המייחדת אותה.

טל' נייד  054-5534006

טלפקס  03-6725636

מייל כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
 

הרשמה לניוזלטר

מייל *

שאל אותנו שאלה

שם *
Invalid Input
טלפון
Invalid Input
שאלה *
Invalid Input
באנר
באנר