רישי

רישי - נשימה ומדיטציה
טיפול בנשימה / יעוץ

טיפול אישי בנשימה מודעת / נשימה מעגלית / ריברסינג

הוא תהליך התנסותי, המשלב טכניקות נשימה ומדיטציה מגוונות. במפגש נעבוד עם הנשימה ככלי טיפולי מהיר ומדויק. באמצעות שיטת עבודה ישירה זו, הנשימה "עוקפת" את ה-  mind, ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. במהלך סשאן  נשימות, אנו  חוקרים את מה שקורה כאשר אנו נושמים עמוק יותר מהנשימה לה אנו מורגלים. השכל הופך להיות פסיבי יותר, ותת המודע מתגלה.


אנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיסי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון. תרפיית נשימה באוריינטציה מדיטטיבית תומכת בתהליך של צמיחה אישית והתפתחות תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים.

טיפול בנשימה יכול לעזור ב: מצבי חרדה, הפרעות אכילה, בעיות שינה, חסימה רגשית, טראומה פיזית ורגשית, מתח כרוני וכאב, התמודדות עם מצבי לחץ, דחק, קשרים בין-אישיים וצמיחה אישית. עבודת נשימה אנרגטית יכולה לעזור לנשים שמנסות להיכנס להריון.
התהליך הטיפול משתמש בטכניקות נשימה אנרגטיות. ריברסינג ,פולסישן, תרפיה פרמילית, גשטלט, יעוץ ומדיטציה   .


רישי

מנחה סדנאות נשימה ומדיטציה, החל את הכשרתו ב-1995 בפונה מתוך תרגול ולימוד של עקרונות המדיטציה והכרה בצורך לעבור שינוי אנרגטי רוחני דרך תרפיה ומדיטציה. עבר מסלול להכשרת מטפלים ולהדרכת קבוצות בבית הספר לטרנספורמציה שבפונה המונחה על ידי קובץ מורים שיצרו ופיתחו יחד עם Osho שילוב של תרפיה מערבית ומדיטציה. עבר גם הכשרות נוספות בתחום הייעוץ ותרפיית הנשימה במרכזים ביוון  (Afroze) ובאיטליה (Miasto). . משנת 2000 מנחה קבוצות וכן מטפל במפגשים אישיים.

ממקימי ה"אשרם במדבר", עוסק במוזיקה, בעל תואר ראשון בטכנולוגיה וחבר בצוות מחקר ופיתוח בחברה להשבחת אוויר ומים. בשנים האחרונות מפעיל מרכז תרפיה ומדיטציה ייחודי מסוגו ברמת אפעל


פעילויות של רישי במרכז לנשימה ומדיטציה ברמת אפעל


* ימי ראשון בערב  "שעה של רגע" מפגשי מדיטציה , תרגול ולימוד ערכי המדיטציה .
* "שישי מדיטציה " אחת לחודש וחצי  יום מרוכז של תרגול מדיטציות.
* סדנת נשימות " לנשום ולהרגיש"( ריברסינג) סדרה בת עשרה מפגשי ערב בהם נכיר את נפלאות הנשימה. תהליך עמוק ומרתק של " לידה מחדש". נעבור דרך שחרור חסימות ולחצים ברמה הפיזית, השכלית והרגשית וננוע פנימה למקור השקט שבנו, לשמחת החיים ולמדיטציה
* סדנאות סופ"ש  " לנשום אל החיים "  בסדנה זו  נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה..
* טיפולים אישיים


לפרטים נוספים


טל : רישי : 0544-338258   סוקי : 0505260271

מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

אתר : rishi.co.il
 

הרשמה לניוזלטר

מייל *

שאל אותנו שאלה

שם *
Invalid Input
טלפון
Invalid Input
שאלה *
Invalid Input
באנר
באנר