Path Of Love

בהנחיית סמבהבו ופרפול (איטליה)
וכ30 אנשי צוות מרחבי העולם

חול המועד סוכות,
9-16 באוקטובר 2014
מרכז סאנסה חוף פולגהPath of love הוא אחד מתהליכי ההתפחות העמוקים, המקצועיים, המתקדמים, המשמעותיים והטובים שקיימים בעולם ומגיעים לישראל. התהליך מגיע לישראל זאת השנה התשיעית ברצף.

התהליך מאפשר מבט עמוק, אמיץ וכנה אל החיים אותם אנחנו חיים, לצורה בה אנחנו חיים אותם ולאיך שאנחנו לא חיים אותם, הוא מייצר חיבור עמוק אל הכמיהה השוכנת בתוכנו, אל הפוטנציאל האינסופי שלנו ואל המהות שלנו.

אלפי אנשים השתתפו בו ברחבי העולם רואים בו כאבן הפינה ששינתה את חייהם, כנקודת התחלה חדשה, כמשהו שהוסיף כל כך הרבה עומק תבונה ומשמעות לחיים ופתח בפניהם דלתות למימדים בתוכם שתמיד היו שם, אך לא תמיד באו ליידי ביטוי והגשמה. 

ה Path of Love הוא הזדמנות והזמנה בשבילך לקחת את הסיכון ולקפוץ, מבלי להביט לאחור, בכנות אינסוף ובהתמסרות מלאה אל המהות של חייך, אל מה שכל הזמן קורא לך מבפנים, עד מתי תמשיך לחכות?

על התהליך

Path of Love  הוא תהליך ייחודי, אינטנסיבי ומובנה בן 7 ימים, בו נתמכים המשתתפים להתמקד בצורה טוטאלית בכמיהה לגלות את הפוטנציאל המלא הטמון בהם


כמיהה זו, יחד עם האהבה לאמת, מהווה מדריך פנימי במסענו הרוחני. בדרך נחשפות שכבות על שכבות של הזדהות, דעות, שיפוטים, אמונות, ועמדות מתגוננות שמונעות מאיתנו לחוות את טבענו האמיתי. על-ידי מעבר כן ואמיץ דרך השכבות הללו, חל תהליך עמוק ביותר של פתיחה של הלב, הנחווה כאהבה


אהבה זו נותנת לנו משמעות, תכלית, חמלה ולבסוף חופש.
תהליך ה POL, כשמבוצע עם כוונה מלאה וממוקדת נותן הזדמנות למשתתפים לפריצת דרך משמעותית.
זהו מסע של חקירה כנה של טבענו האמיתי, תוך לקיחת אחריות מלאה על חיינו

על המנחים:

את הסדנא ינחו סמבהבו ופראפול מאיטליה. מהתרפיסטים הטובים והאהובים ביותר במרכז הבינלאומי של אושו בפונה, הודו, ומנחים מובילים באקדמיה הבינלאומית של הפאת אוף לוב, זה שנים רבות.

הם מעבירים את התהליך במקצועיות ואחריות יחד עם צוות גדול, באיטליה, אנגליה, גרמניה, הודו, ומקומות נוספים ברחבי העולם. לאחר שביקרו אותנו בשמונה השנים האחרונות, חוזר אלינו צוות הפאת אוף לוב עם כ 30 איש ממהארץ ומהעולם

. זוהי הזדמנות נדירה ומיוחדת לעבור איתם את התהליך הזה כאן, בארץ


לאתר הבינלאומי של האירגון,
שם תוכלו לקבל מידע נוסף על התהליך

http://www.pathoflove.net

כאן תוכלו למצוא שני ראיונות עם רפיה וטוריה, שני האנשים שפיתחו את התהליך ויצרו אותו כפי שהוא כיום, שניהם עומדים בראש הארגון הבינלאומי שלו, הדרך הכי טובה להבין איך התהליך עובד, ומה פחות או יותר קורה שם.

rafiaראיון עם רפיה מורגן, ארה"ב, מנחה סדנאות בכיר ברחבי העולם ומייסד תהליך ה Path Of Love על התהליך, האפקטיביות שלו, שיטות העבודה ומה שהוא נותן למשתתפים. ה Path of Love הוא תהליך אינטינסיבי ומובנה בו נתמכים המשתתפים להתמקד בצורה טוטאלית בפונציאל הטמון בהם. התהליך מגיע לארץ זוהי השנה הרביעית, בסוכות, ונחשב לאחד התהליכים המובילים בעולם של התפתחות אישית.     לראיון המלאראיון עם טוריה על תהליך הפאת אוף לוב

path of love israelראיון עם טוריה, מנחת סדנאות בכירה ברחבי העולם על תהליך ה Path Of Love הבסיס, המטרות, והזווית האישית שלה על התהליך, למי זה מתאים ומה מקבלים ממנו. הפאת אוף לוב, הוא תהליך אינטנסיבי ומובנה בו נתמכים המשתתפים להתמקד בצורה טוטאלית בפוטנציאל הטמון בהם. התהליך מתקיים בארץ זוהי השנה הרביעית ברציפות.

תרגום: קאביו. לראיון המלאהחלה ההרשמה
מספר המקומות בקבוצה מוגבל ולכן מי שמעוניין להירשם מוזמן ליצור קשר כבר עכשיו

לפרטים נוספים והרשמהpsth of love israel טלפנו:
דניאלה - 054-4302827
קאבירה - 052-2389277 

כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

הערות:
§ הקבוצה תתקיים באנגלית
§ תהליך ההרשמה כולל ראיון קבלה ומילוי שאלון שיועבר למנחים
§ מספר המקומות בקבוצה מוגבל מאוד

עלות:
הסדנה: 1000 יורו בהרשמה מוקדמת ראשונה // 1050 יורו בהרשמה מוקדמת שנייה // 1100 יורו למקומות אחרונים
האירוח, הלינה והאוכל: 1850 ש"ח


חשוב לציין, שקיימת עבודת המשך לתהליך לאחר ההשתתפות בו, אנחנו מקיימים מפגשים עוקבים בתל אביב, לשם כל מי שהשתתף בתהליך בעבר מוזמן להגיע, על מנת לשמור על הקשר והתהליך, ישנם גם קבוצות קטנות הניפגשות לעיתים יותר קרובות, גם אליהם תוכלו להצטרף, וכמובן תוכלו להשתתף בסדנאות ההמשך בארץ וברחבי העולם ולהיות חלק מהצוות של התהליך בשנים הבאות.

 
 

הרשמה לניוזלטר

מייל *

שאל אותנו שאלה

שם *
Invalid Input
טלפון
Invalid Input
שאלה *
Invalid Input
באנר
באנר