ראשי המייסד
קורהה יובל

קורהה יובל אושו ישראל מייסד ומנהל את אושו ישראל, מנחה סדנאות מדיטציה, תרפיה ותנועה, מטפל במגע, די ג'י ומארגן אירועים


לשעבר
רקדן בלהקת המחול של ליאת דרור וניר בן גל
איתם הופיע ולימד ברחבי הארץ והעולם. הוא היה שותף איתם להקמה של "אדמה" במצפה רמון, מרכז ייחודי למחול, מדיטציה ותרבות במסגרתו גם הפיק הופעות מחול, מוזיקה, סדנאות ופסטיבלים.

לאחר מכן התגורר במרכז הבינלאומי של אושו במשך 3 שנים, שם הקים וניהל את מחלקת הארועים של המרכז,  לעיתים כמה אירועים לאלפי אנשים בו זמנית, לאחר מכן עבד גם במחלקת יחסי הציבור הבינלאומית שלו.

בהמלך שנותיו שם הוסמך בהנחיית המדיטציות והתרפיות המדיטטיביות של אושו, נמנה על צוות המנחים הבינלאומי של המרכז, הנחה סדנאות תרפיה, מדיטציה ותנועה וטיפל במגע. עדיין נוסע לשם כל חורף לחודש חצי - חודשיים להנחות,  לנוח, למדוט, לנפוש, ללמוד ולפגוש חברים.

בשנים האחרונות השתתף בבעשרות  רבות של תהליכי מודעות אינטנסיבים, שונים ומגוונים הן בתור משתתף, הן כאיש צוות וגם כמנחה מסייע של מיטב התרפיסטים ומנחי הסדנאות מהעולם, מהם למד והשתלם.

כשחזר לארץ ייסד את "אושו ישראל",  גוף רשמי ומרכזי של אושו בארץ המפיק ומארגן סמינרים  עם מיטב המנחים מרחבי העולם בנושאים מגוונים כמו: טנטרה, מערכות יחסים, תרפיה, מדיטציה והתפתחות אישית. כמו גם כנסים ארציים עם מיטב מנחי אושו בישראל ופסטיבל שנתי ובינלאומי שמתקיים כל קיץ.


הוא שם לעצמו למטרה להפוך את החזון והעבודה של אושו ליותר זמינים ונגישים לאנשים בישראל ואת אושו ישראל בראש סדר העדיפויות שלו וכפרוייקט חייו.


ליצירת קשר:
מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
טלפון: 052-8883040
בפייסבוק:  facebook.com/kohra


Kohra Yuval Itach

Create Your Badge
 

הרשמה לניוזלטר

מייל *

שאל אותנו שאלה

שם *
Invalid Input
טלפון
Invalid Input
שאלה *
Invalid Input
באנר
באנר