ראשי סדנאות אושו ישראל The Roots of Love - Family Constellation with Svagito
The Roots of Love - Family Constellation with Svagito


The Roots of Love - Family Constellations with Svagito
תרפיה דרך קונסטלציה משפחתית בהנחיית סווגיטו ליברמייסטר (גרמניה) 


סווגיטו ליבריימיסטר, (גרמניה) מי שניהל במשך שנים ארוכות את הכשרת התרפיסטים במרכז הבינ”ל של אושו, איש מבריק ויוצא דופן, בין היתר כתב 2 ספרים על תרפיה ועבודה עם אנשים ומנחה סדנאות והכשרות תרפיסטים במשך שנים ארוכות בכל רחבי העולם, ינחה סדנת תרפיה דרך קונסטלציה משפחתית

קונסטציה משפחתית אושו ישראל

בתרפיה המשפחתית, כפי שפותחה ע"י ברט הלינגר, אנו מנסים למצוא שלום ופיוס עם בני משפחתנו, המקורית כמו גם הנוכחית, עם עצמנו, עם החיים ועם הסובבים אותנו. אנו מרפאים פצעים בצד הזיכרי והניקבי שבנו, שמקורם בהיקשרותנו העמוקה להורינו בילדותינו והצורך שלנו להשתייך.

פצעים במשפחה משפיעים לעיתים לאורך דורות רבים. אף אחד לא בוחר זאת במודע אך לעיתים מקורו של קושי משפחתי הוא בהזדהות עמוקה .בעבודה זו של הקונסטלציה המשפחתית אנו חושפים את המנגנון שנימצא בבסיס הקושי ועושים צעד אל מחוץ להזדהות זו. 
בעזרת חברים נוספים מהקבוצה אנו יוצרים קונסטלציה של המשפחה או של מערכת יחסים מסוימת וכך מתאפשר לנו לראות באיזו צורה אנו שזורים בחיים של אחרים מבני משפחתנו.כאשר אנו פותחים את ליבנו לחבר משפחה נשכח אנו זוכים למידה מסויימת של שלמות וכוח פנימי בדומה למצב שבו אנו מגלים ונפתחים לחלקים מוכחשים של עצמינו.

כאשר אנו משחררים את הגורל ולעיתים את האשמה והאחריות למי שהם באמת שייכים, ברגע הזה אנו משתחררים מהאחיזה של זה בנו. זה אפשרי רק כשאנו נעשים מודעים לאהבה העמוקה שילד חש כלפי בני משפחתו וכאשר אנו באים במגע עם התודעה הקולקטיבית. ריפוי אותנטי זה להיות בהתאמה מלאה של הלב והנשמה ולחוות את עצמינו כחלק מתנועה רחבה יותר של החיים עצמם
.

ההשלכות של עבודה זו וההתפתחויות שלה הולכות הרבה מעבר לתרפיית המשפחה ומערכות יחסים לכיוון של ריפוי הפצעים שבין אומות, דתות וקבוצות אתניות.

אולם, שלום אמיתי מתחיל בנשמתו של האינדיבידואל.


כמה הסברים ביחס לסדנה

  • הסדנה מורכבת מקונסטלציות של המשתתפים בסדנה. 
  • אפשר להגיע לקונסטלציה שלך עם כל נושא, שאלה, בעיה, כל תחום או רובד בחיים שרוצים להסתכל עליו ולהכניס אליו בהירות, בין אם זה נוגע במערכות יחסים הרומנטיות שלנו, לעבודה, לכסף, להגשמה והתפתחות, למצבים רגשיים, קשרים במשפחה, משהו או מישהו שאנחנו סוחבים איתנו, כל דבר. 
  • הקונסטלציה מאפשרת לנו להתבונן בדבר, להבין מה משפיע עליו ומניע אותנו, איך זה קשור גם לעבר שלנו ואיך זה בא ליידי ביטוי כאן ועכשיו, בחיינו כיום. 
  • הלמידה מתאפשרת לא רק מהקונסטלציה שלך. לפעמים אתה לומד יותר דווקא מקונסטלציות של אחרים, בין אם אתה משתתף בהם בתפקיד מסויים, ובין אם אתה פשוט נמצא שם בחדר צופה, חווה ומקשיב.
  • סוף השבוע מורכב מפסיפס קונסטלציות של המשתתפים, ודרך כל קונסטלציה אנחנו למדים על תנועות שרלוונטיות לכל אחד מאיתנו, כשבעצם הם משמשות כמראות, אלינו פנימה. 
  • בסופו של דבר מדובר בתהליך טרנספורמציה עוצמתי, דרכו אנחנו למדים על עצמנו, על הסובבים אותנו, על תנועות בתוך המשפחה, על ההשפעה שלהם על גורלנו, ועל תנודות עולמיות והיסטוריות שבאות ליידי ביטוי במציאות היום יומית.

עלויות:

הסדנה:

  • מקומות ראשונים בהרשמה מוקדמת עד ה28.8: 1050 ש"ח
  • מקומות אחרונים : 1150 ש"ח

  • עלות לינה ואירוח מלא בחדרים זוגיים החל מ600 ש"ח
  • להרשמה ופרטים נוספים התקשרו אלינו ל: 052-5441609לוח זמנים:

חמישי:
15:00 קבלת פנים ומיקום בחדרים
16:30  תחילת סדנאות
18:30 מדיטציית ערב
19:30 ארוחת ערב
21:00 סדנה
22:30 סיום פעילות

שישי:
07:30 מדיטציית בוקר משותפת
08:30 ארוחת בוקר
10:00 סדנה
13:30  ארוחת צהריים והפסקה
15:00 סדנה
18:30  מדיטציית ערב משותפת
19:30 ארחות ערב
21:00 מפגש משותף לשני הסדנאות

שבת:

07:30 מדיטציית בוקר
08:30 ארוחת בוקר
10:00 סדנאות
13:30 ארוחת צהריים
15:00 סדנאות
17:30 הביתהעל סווגיטו

svgito

סווגיטו מחזיק בתואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת מינכן, בעל יותר מ 30 שנות ניסיון מעשי כתראפיסט והכשיר מאות רבות של תלמידים באומנות העבודה עם אנשים. תוכניות ההכשרה שלו מתמחות/כוללת עבודת נשימה נאו רייכית, קונסטלציה משפחתית, ייעוץ, עבודה אנרגטית סביב איכויות הזיכרי והניקבי וטיפול בטראומה (SE)


משך שנים רבות היה אחראי התיאום על מסלול הכשרת תרפיסטים במרכז הבינלאומי של אושו בפונה - אחד ממרכזי הצמיחה האישית הגדולים בעולם. בכל שנה נוסע סווגיטו ברחבי העולם ומוביל סדנאות והכשרות ביותר מ 15 מדינות.


סווגיטו חיבר 2 ספרים - “שורשי האהבה - מדריך לקונסטלציה משפחתית” ו “יעוץ בדרך הזן - גישה מדיטטיבית בעבודה עם אנשים” - שני הספרים תורגמו ל 9 שפות.

ספרו האחרון שיצא לאור - “התרפיה של אושו - אנתולוגיה”.


 

הרשמה לניוזלטר

מייל *

שאל אותנו שאלה

שם *
Invalid Input
טלפון
Invalid Input
שאלה *
Invalid Input
באנר
באנר