ראשי על הסדנאות
סדנאות אושו ישראל
על הסדנאות של אושו ישראלסביב אושו, המורה הרוחני הגדול והמצליח של המאה ה20  גדל והתפתח בפונה, הודו, המרכז הרוחני הגדול והנודע בעולם לצמיחה והתפתחות אישית במשך ה30 שנה האחרונות. אושו ישראל, מביא לארץ את השורה הראשונה של המנחים, סדנאות ההתפתחות והכשרות

המטפלים מתוך המרכז, ומציג לראשונה בישראל כמות כה גדולה ומגוונת של סדנאות עומק ומנחים מקצועיים.

ייחודן של הסדנאות הוא בשילוב בין חוכמת הפסיכותרפיה המערבית לבין אומנות המדיטציה המזרחית. על פי אושו  לחופש ישנם שני מימדים: "חופש מ..." ו"חופש ל..." , חופש מהתניות, מפחדים, מההרגלים, מהעבר, ומכל מה שכובל אותנו, הוא עיקרה של הפסיכותרפיה המערבית. עולם המדיטציה של המזרח פותח בפנינו את החופש להיות, להתבונן, להרגיש ולבחור.

השילוב ביניהם, כפי שהוא בא לידי ביטוי בסדנאות, מציע חזון חדש של חופש, אפשרות לחיים שיש בהם קצת יותר מודעות, רגישות, יופי, תשוקה, אינטילגנציה, אינטואיציה, אומץ, אושר, חמלה, אהבה אינטמיות וקבלה.

מנחי הסדנאות שמגיעים לישראל, הם מהפופולאריים והמצליחים בתחומם, הם מגיעים מרקע מקצועי ומוותק של לפחות כ20 שנות ניסיון בהנחיית סמינרים וסדנאות רובם מנחים את קורס הכשרת המטפלים בשיטתם במרכז הבינלאומי כמו גם בארצות רבות ברחבי העולם.

רוב הסדנאות קורות בסופי שבוע במלון בית אורן, שהיינו בית הארחה פורח ויפיפה בכרמל וצופה אל הים התיכון, הם כוללות לינה ואירוח מלאים ומתקיימות באווירה אינטימית ומקצועית עם אנשים מכל תחומי החברה הישראלית, החל מאנשי היי-טק וכלה באנשי רוח, בטווח גילאים רחב, ומיועדות לכולם, בין אם בעלי ניסיון קודם ובין אם לא, הקריטריון היחיד להשתתפות בסדנאות הינה הנכונות להביט פנימה והרצון ללמוד לחיות חיים מלאים.

 

הרשמה לניוזלטר

מייל *

שאל אותנו שאלה

שם *
Invalid Input
טלפון
Invalid Input
שאלה *
Invalid Input
באנר
באנר