ראשי מאפשרים מטפלים קרן ברס בוגנים
קרן ברס בוגנים

קרן ברס


ריברסינג, סוד הנשימה


טיפולי ריברסינג
(נשימה מעגלית), תהליכי נשימה, התפתחות ומדיטציה

סדנאות סופשבוע של ריברסינג ומדיטציה באשרם במדבר ועכשיו גם טיפולים פרטיים בקליניקה מקסימה בכרכור ובאביאל וסדנה שבועית בפרדס חנה

ריברסינג ( Rebirthing- התחדשות דרך נשימה) הוא טיפול רב-עוצמה לשחרור חסימות, לריפוי ולבהירות התודעה.

לכולנו יש חסימות אנרגטיות באיברים ומערכות שונות בגוף. הגוף שומר ואוגר אנרגיה ישנה אשר מגבילה, מעיקה ומשפיעה על כל תחומי חיינו- מדפוסים רגשיים, תקשורת ומערכות יחסים- ועד מצבינו הפיזי והבריאותי.

סוד הנשימה הוא פשוט ומופלא: בטיפולי ריברסינג מתאפשרת לנו גישה ל"זיכרון הגוף" בתהליך חווייתי, אינטליגנטי ויעיל להפליא אשר משתמש ביכולתו של הגוף לרפא את עצמו. הריברסינג פותח מחדש את הזרימה האנרגטית במקומות החסומים, שוטף אותנו מאנרגיה ישנה ותקועה ומפנה מקום להתחדשות, קלילות ותחושה נינוחה של "להיות בבית" בגופינו
הטיפול מסייע ל
-
שחרור דפוסים רגשיים, תחושת תקיעות ואי-בהירות בחיים, התמודדות עם תקופות שינוי, עם טראומות מהעבר ומההווה, ריפוי הילד הפנימי ועוד.  
-
הטיפול מסייע לגוף להירפא ממגוון בעיות פיזיות, בעיות נשימה, מיגרנה, בעיות עיכול, דלקות פרקים, בעיות עור, אלרגיה, סכרת ועוד.

- הטיפול מאפשר הרחבת התודעה וחוויית חיים ערה ומלאה יותר; מטופלים רבים משתפים בעקבות העבודה על מפגש עם איכויות נדירות של בהירות, מודעות, אהבה, שמחת חיים, חיבור לגוף, העמקת המדיטציה, ופרספקטיבה חדשה וקלילה יותר על החיים.

ניתן לתאם עם קרן טיפול חוויתי חד-פעמי או סדרת טיפולים מעמיקה, בקליניקה מקסימה בפרדס חנה-כרכור ובמושב אביאל

על המאפשרת:

קרן ברס-בוגנים - תרפיסטית, מטפלת ומנחת קבוצות מנוסה לריברסינג ונשימה טראנס-אנרגטית (Osho Diamond Breath, Rebirthing- רידמן- ישראל, מיאסטו- איטליה), מדריכת מדיטציה, מנחה לכתיבה אינטואיטיבית. מלווה תהליכי מודעות והתפתחות בטיפולים פרטיים ובסדנאות קבוצתיות. 
קרן מלמדת נשימה כדרך לטרנספורמציה, לריפוי ולהתפתחות רוחנית. בדרך ישירה ואוהבת היא מנחה אנשים במסעם לגילוי מחודש של נשימה פתוחה, חיים אוהבים ושקט פנימי.


 

הרשמה לניוזלטר

מייל *

שאל אותנו שאלה

שם *
Invalid Input
טלפון
Invalid Input
שאלה *
Invalid Input
באנר
באנר